Swinger Travesti İzmir Nerede Bulunur? Neleri Kabul Eder?

İZMİR’DE KARI – KOCA SWİNGER GRUP YAPAN ÇİFTLER

Konuya girişte direkt tanım vereceğiz, Swinger Travesti İzmir seks demek iki çiftle yaşanan seks demektir (böyle bilinir) lakin üçleme şekilde bir çift+ 1 kişi ile de yaşanabilir.

Eğer gelen kişi ayrıca eşcinsellikle zaman geçiriyorsa o zaman o seks için biseksüeldir de denebilir. Blog başlığımıza ayrıca “biseksüel” kelimesini eklemek istemedik, o zaman gereksiz uzun ve anlamsız bir hal alacaktı.

Konu bu değil, konumuz şu an bu tarz seksleri İzmir’de yaşayabilmenizle alakalıdır.

Üstelik çoğu çift madem swinger seks gibi bir çılgınlığa karıştık, o zaman tam olsun bir İzmir travesti ile zaman geçirelim diye düşünebiliyor.

Çünkü bu durumda hem kadın hem de erkek (çift olarak o insanlar) ilgi, alaka görebiliyor.

Biseksüel olan hem kadın hem de erkeklerle ilgilenen travestiler de var. Eğer çiftseniz o zaman sitemiz üzerinden bu tarz insanları hemen bulabilir, zaman geçirebilirsiniz.

İzmir’in En Sosyal Swinger Travesti İzmir Mekanına Hoş Geldin!

Blog yazımız genel olarak çiftlere hizmet veren hem biseksüel hem de travesti olan insanlarla alakalı ve grup seksi de içinde içeriyor ama bu site sadece bu tarz arayışta olan insanlar için değil, aynı zamanda teke tek zaman geçirmek isteyen tüm LGBTiq üyeleri için.

Hatta hayatım bu sitede heteroseksüel anlamda da arzularının hayal bulmasına neden olabilirsin, İzmir’in en sosyal mekanına hoş geldin!

Her Zaman Bencil Ol, Bu Alemde Bencil Olan Kazanır.

Bencillikle alakalı “kötüdür” diyebiliriz ama her zaman değil, bazen bencillik bizim ve o an bizlere eşlik eden partnerlerimizin gerçekten iyi hissetmesine neden olur.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin yaşayacağınız birliktelikleri beden ve ruh anlamında tam da sizlere uyan kişilerle yaşarsanız o zaman elbette mutlu olursunuz.

Aynı bencilliği partneriniz de yapmalı, sadece ödeme yaptığınız için sizi tercih etmemeli.

İşte bu gibi bir durumda yaşanan aşk sıcaktır, sizlere bu kıvamda aşkı armağan edebilecek sayısız İzmir CD var bu sitede ve bir an önce sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorlar.

Onları bekletmeyin ne de olsa konu sizinle de alakalı.

İZMİR EŞLERE ÖZEL HİZMET VEREN BİSEKSÜEL TRAVESTİLER

Merhaba İzmirli çiftler ve tek tabanca takılan kişiler… her zaman tek tabancı takılan kişiler yok burada, çiftler de var ve genelde çiftler biseksüel İzmir travesti partnerler ile ilgilenirler.

Bunun nedeni bellidir. Çünkü çift denen şey, kadın – erkek oluşumudur. Eğer bir biseksüel CD ile zaman geçirirse bu oluşum o zaman o yaşanan olayda hem kadın eğlenebilir hem erkek, değil mi?

Bu tür sekslere genel itibariyle biseksüel birliktelikler denir ama kısmen (çiftlerle yaşandığı) için swinger diye de adlandırılabilir.

Neyse, çok da detaya girmemek lazım. Esas konu, bu tür seksleri yaşamanıza neden olabilecek şahane varlıkların İzmir’de olup – olmadığıdır ki var hem de neredeyse hepsi sitemizde ve hepsine birkaç tıkla hemen ulaşabilirsiniz hem de hiçbir ücret ödemeden.

Seksi Eğlenceli Kılan Şey: İzmir Travesti

Şunu muhakkak söylememiz lazım “seksi eğlenceli kılan şey sevişmedir”, değil mi? Sevişme konusunun şunu söylememiz elzem “sevişmek ruhla alakalı bir durudur”.

O an ruhun uyum içinde olup – olmadığını anlamak ise ancak öncesinde yaşanan sohbetle alakalıdır. İşte bu nedenle sohbet de en az seks kadar çok değerlidir.

Genelde seks için buraya gelen insanlar sohbeti ikinci plana (hatta üçüncü plana) atarlar ama siz bunu yapmayın, çünkü bu durum nasıl hissettiğinizle çok ama çok alakalıdır.

Sohbet De En Az Seks Kadar Çok Değerlidir

İzmir’de yaşanabilecek olaylar sadece seksle alakalı değil, arkadaşlıkla da alakalı. Zaten sitemizde sadece eskortlar yok.

Yani sizin gibi ortam arayan bir sürü insan var. Bu nedenle sitemizdeki sohbet panelini kullanmak sizin için ekstra önemli bir hal alıyor.

Öte yandan burada tanışıp – zaman geçirebileceğiniz bir sürü gey de var, bu geylerin bazıları aktif bazıları pasif. Hatta AP olanlar da var.

Geyler ile alakalı tamamen maskülen hatta maço bit tipte iken sizi P olabilir ve şaşırtabilirler de diyebiliriz.

Madem bu ortamda bu denli çok şey yaşamak ve eğlenmek mümkün o zaman neden zaman kaybedesiniz? Hadi ortama akın ve mutlu hissetmenize neden olacak her şeyi yaşayın!

Yorum yapın