Pasif Gey Kendini Saklıyor

MAÇO GÖRÜNÜMLÜ PASİF GEYLER

Türkiye’deki Pasif Gey sayısı kaç? Bunu bilmek imkânsız. Çoğu uygulama kullanıyor hatta birçoğu sitemizi kullanıyor ama görünen kadar görünmeyen de var.

Bazı geylere baktığınız zaman “bu gey” dersiniz, kendilerini belli ederler. Hatta tamamen kadın kıyafetleri giyenler de var.

Bir sürü İzmir CD var, işte bahsettiklerimiz bunlar. Lakin bir de hiçbir şekilde kendilerini belli etmeyen, efemine olmak bir kenara harbi harbi maço olan geyler de var.

Üstelik pasifler. Bu insanlarla karşılaştığınız zaman şaşırabiliyorsunuz. Özellikle maskülen seven tipler bu bahsettiğimiz geyleri bulmak ister.

Ne CD ne de İzmir travestiler bazı erkekler için hiçbir anlama gelmez ama bazı erkekler gerçekten sadece böyle maço tipli pasif geyleri sever. Neyse ki bu tarz kişilerin oluşları böyle, çok azı kendilerini gizlemek için olmadıkları gibi davranıyor.

Hal böyle olduğu zaman bu insanların internet kullanması, interneti kullanarak sizlere ulaşması gayet tabii oluyor ki profillerinde de kendi resimlerini kullanıyorlar.

Bu da çok önemli bir detay! Zaten detaylar önemlidir. Çünkü Şeytan ayrıntıda gizlidir.

Madem öyle o zaman seçimleriniz sırasında (mutlu olmak adına) her detaya önem vermelisiniz. Yoksa asla mutlu olamazsınız!

Harbi Harbi Maço Olan Pasif Gey ler De Var

Sitemiz hem mobil uygulaması olan hem de web ara yüze sahip bir platform. Burada sadece görüşmeler karşılığında ödeme alan, kısacası eskort olan insanlar yok.

O az önce bahsettiğimiz maço görünümlü geyler de var hatta lezbiyenler, vs. herkes burada! LGBTiq cenneti denebilir burası için.

Madem durum bu şekilde o zaman gel, kendin için en iyi seçeneği seç. Bu çok da zor değil, profillerde resim var, sohbet paneli var.

Karşındaki insanı bedenen beğenmişsen o zaman sohbet etmeye ve ikna etmeye çalışacaksın zaten eğer İzmir travesti ya da değil, birisi buraya gelmişse sen ve senin gibi insanlar tanışmak, zaman geçirmek için gelmiştir, yani zaten senle sohbet için burada olan insanları birazcık da tatlı dilini kullanarak sıcak bir şeyler yaşamaya ikna etmek çok da zor olmamalı, değil mi?

Yorum yapın