Neden Bursa Travesti Görünce Aklına Seks Geliyor

Bursa’da yaşanabilecek grup seks türleri

Bursa Travesti Etiketi
Bursa Travesti

Bursa sokaklarında gezerken bir Bursa Travesti partnere denk geldin ve aklına seks düştü. Peki nedir bu duygu?

Seks hayatın bir parçası, hatta bir ihtiyaç. Tamam ama sadece bu nedenden ötürü seksi bir ihtiyaç gibi mi yaşamalı?

Asla! Seks eğlenmek için, “insan hariç tüm canlılarda seks neslin sürekliliği ile alakalıdır” ama söz konusu canlı insan olduğu zaman seksin yaşanma amacı seks olmalıdır.

E tabi sözde herkes seksi en muhteşem şekilde yaşamak ister ama özde yaşanan kuru olaylar. Bir de kendisini saklayan, içinden taşan arzuları reddeden insanlar var.

Beyler / bayanlar eğer içinizden geçen eşcinselliği yaşamaksa o zaman yaşayın, size engel olan nedir? Toplum baskısı, vs. diyecekseniz eğer o zaman bu durumu gizli – saklı yaşayın.

Bir sürü Bursa Travesti var, sizi hem çok eğlendirirler hem de yaşananların tamamen sır kalmasına neden olurlar.

Üstelik CD’ler var, geyler ve lezbiyenler var. Yani seçenek bol, üstelik çok da pahalı değil, burada eğlenmek ya da eğlenmemek gerçekten de tamamen sizin elinizde.

Hani “her şey kafada bitiyor” derler ya? Tamamen haklılar.

Bursa Travesti İle Yaşanacaklar Tamamen Sizin Elinizde

Seksle alakalı merak ettiklerin neler? Bu durum seksi çılgınlıklarla yaşamakla alakalı da olabilir mesela daha önce hiç grup seks yapmamışsındır, bunu denemek geçiyordur kafandan ama imkansızlıklar yüzünden bir sürü yaşayamıyorsundur.

Normal, bu gibi bir çevre herkeste yok. Tamam ama Bursa’da hem trav hem de Bursa Travesti CD olan bir sürü insanla birkaç tıkla tanışmana neden olabilecek bir sistem var burada, bu sistemi kullanırsan o zaman mutluluğun sana çok da uzak olmadığını anlarsın.

Üstelik hayal ettiğin seks türü bir grup ise o zaman hem klasik hem biseksüel hem de swinger türünde yaşayabilirsin.

Yani hayal kurarken kendini kısıtlamana asla gerek yok. Bir de şunu söyleyelim. Tamam sitemizde eskort olarak zaman geçiren insanlar var ama burada normal (sen – ben gibi) sadece sohbet için gelen insanlar da var.

Üstelik bu insanlar seks olayını gönülden yaşadıkları için sizi ciddi anlamda kendinizden geçiriyorlar. 

LGBTiq Topluluğunun Bursa’daki Buluşma Noktası 

Ömür dediğin durum, sen daha farkında olmadan gelip – geçen bir durum. Hatta böyle bir program vardı, eğer o programın (benim gibi) fanlarından olanlar varsa muhakkak bir şekilde onlar da bu yazıya ulaşır, oku, hak verir.

Maalesef ömrün (hayatın) geçici bir şey olduğunu büyük bir kısmımın bilmiyoruz. Sordukları zaman “evet öyle” diyoruz tamam ama bunun için yani kendimiz için ne yapıyoruz?

Üstelik içinden geçeni yaşamayanlarla dolu hayat. Her anlamda arzuların olabilir, bu arzulardan biri eşcinsellikle alakalı olabilir.

Eğer içinde böylesine bir dürtü var ama toplum baskısı, vs. diye endişelenerek yaşamıyorsan o zaman kendi kendini bile isteye mutsuz ediyorsun demektir, bunun başka bir açıklaması yok, olamaz.

Burası en kısa tanımı ile bir Bursa Travesti sitesi, tamam ama burada sadece travlar yok, bir sürü çeşit insan var.

Kısaca burası için LGBTiq topluluğunun Bursa’daki buluşma noktası denebilir. Sen de bu kalabalığın içinde yer al ve eğlen.

Burada zaman geçirirken gizlilik konusunda asla kaygılanmana gerek yok, birkaç basit önlem alarak mutluluğu dilediğin gibi elde edebilirsin, hiç kuşkun olmasın.

Mutluluğu dilediğin gibi elde edebilirsin

İnsanı kendisinden başka hiç kimse asla gerçekten düşünmez. Ancak sen kendin için bir şeyler yapabilirsin.

Zaten seni senden daha iyi anlayacak kim var? Gerçi kişisel gelişim insanın kendisini anlaması ile alakalıdır, bu da zaman alır ama sen daha içindeki dürtülere kulak vermiyor, aklından geçeni mümkünken yaşamıyorsan o zaman gerçekten mutlu olmadan gerçekten kendini tanımandan bahsetmemiz zor.

Üstelik keskin dönüşler, girişler yapmak yerine mesela bir Bursa CD ile zaman geçirebilirsin. Çoğu zaman bir kadından daha kadın olan bu yaratıklar öyle giyinir öyle sevişir ki aklını başından alır.

Belki de içinden pasif olmakla alakalı bir şeyler geçiyor. Yine bu durumda aktif olabilen Bursa CD’ler ile zaman geçirirsin ki bu da seni memnun eder.

İlk pasif olma deneyiminde seni ancak yumuşacık bir temas gerçek anlamda eğlendirebilir, bu konuda asla kuşkun olmasın. Hadi sitemize gir – eğlen.

Yorum yapın