Nasıl 1 İzmir Travesti Arıyorsun?

İZMİR TRAVESTİ ZEVKİN NASIL?

Konu sadece İzmir travesti mi? Elbette değil, o zaman bu soruyu, “nasıl bir birliktelik yaşamak istiyorsun” şeklinde değiştirelim.

Gerçi yaşamak istediğin olay ile partner birbirinden farklıdır gibi düşünülür ama değildir, alakalı. Sen maço bir geyle zaman geçirmek de istiyor olabilirsin, olabilir.

O zaman yapman gereken nedir? Önce nasıl bir travesti partner zaman geçirmek istediğine karar ver. Daha sonra daha önce zaten kafanda çizdiğin olayı yaşa ve çok eğlen.

 

Sadece Travesti ve CD’lerle Zaman Geçirmek Zorunda Değilsin

Burada görüşmeler adına bir mecburiyet yok. Tamam, seçenek çok fazla ve kaliteli ama aynı zamanda ulaşılabilir de.

Eşcinsel ya da biseksüel olan birlikteliklerin heteroseksüel (yani halk tabiri ile normal) birlikteliklere göre hem çok daha ucuz hem de çok daha eğlenceli olduğundan herkes haberdar olmalı.

Yani maddi açıdan da diğer türlü görüşmelere göre daha özgürsün. O zaman istediğin ettiğin seçimleri tam da hayal ettiğin türde yaşayabilirsin.

Hatta eğer karşındaki kişilere kaliteden yana beklentileri karşılayan türden bir seçenek olduğunu kanıtlarsan o zaman senle ücretsiz bir şekilde zaman geçirmelerine şaşırma.

İzmir gibi bir memlekette aşk kıymetlidir. Dolayısıyla sana aşkı yaşatacak partnerler de kıymetlidir. Bu kişileri İzmir halkı şımartmaktan asla vazgeçmez. Elit ol, en iyiyi kazan! Tamam?

Sen Sadece Kafandan Geçeni Yaşa!

Böyle İzmir CD ve travestilerinden bahsettiğimiz zaman sanki görülme yapmaya müsait tek seçim bunlarmış gibi bir algı ortaya çıkıyor (farkındayız) ama yok öyle bir durum.

Aslında LGBTiq çok geniş bir kavram, hakkında ciltlerce ansiklopediler yazılıyor, bu nedenle bu durumdan burada bahsedecek değiliz ama şundan emin olabilirsiniz “bir şeyler yaşamak isteyin yeter, size seçenek çok”.

Hatta size tam da sizi yansıtacak, tüm ayrıcalıklarınıza uyum göstererek sizi tam da olması gerektiği şekillerde memnun edecek seçenekler de çok fazla.

Yapmanız gerekenler de bu insanlarla tanışmak. Bu insanları hemen sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

Sitemiz tamamen ücretsiz, son derece işlevsel ve sadece. Bu nedenle İzmir’de aşk yaşamak için en ideal yer burasıdır diyebiliriz.

HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK İZMİR TRAVESTİLER

İzmir Travesti ile seks insanların hayallerinde başlar, yatakta yaşanır. Önce hayal edersin. Hatta kadın / erkek mastürbasyon sırasındaki düşüncelerimiz bu hayallere çok iyi örnektir.

Mutluluğumuzsa o hayallerle alakalıdır. Şuna inanın en muhteşem hayatı yaşıyor da olsak hayatımız rutinse o zaman sıkılırız.

Rutinin insan doğasına aykırı bir yanı var, sıkıyor. İşte bu nedenle “değişim şart” diyoruz. Seksle alakalı değişim diyebileceğiniz her şeyi yaşamanıza neden olabilecek sayısız çılgın İzmir travesti var.

Hiç kuşkusuz eşcinsel birliktelik tutku doludur e ne de olsa genelde yaşanana aykırı bir durum ama buna rağmen ekstra ekstrem şeyler fena olmazdı.

İşte bu nedenle sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman bilhassa fetişler kategorisine bakın, orada yaşanabilecek bir sürü delilik var.

İzmir Travesti  Partnerinizin Bazen Sizi Yönetmesine İzin Vermelisiniz

Seks birlikte yaşanan bir durum, bu durumda mutluluk asla tek taraflı olamaz, yanılıyor muyuz?

Bir İzmir CD ile zaman geçirirken belki o görüşme karşılığında ödeme yaptığınız için yaşananları sahiplenmek isteyebilirsiniz ama bu durumda (zor ama) diyelim ki siz iyi hissediyorsunuz!

Lakin partneriniz sizinle aynı iyi hisleri paylaşmaz. Üstelik birliktelikleri birlikte yaşamak, birlikte zevk almaya çalışmak çok önemlidir, bunu asla unutmamak lazım.

Bu aşamada yapmanız gereken şey sevişme sırasında partnerinize yönetme hakkı vermek.

Zaten bu ortamdan kadın ve erkeklerin genel anlamda diğer herkese göre daha deneyimli oldukları tartışılmaz, işte bu deneyimlerin sizi çok memnun etmesini sağlayın, ayrıca eğlenin! Neden olmasın?

Seks Sadece Anal Demek Değil.

Bilhassa erkek erkeğe yaşanan sekslerde olayı sadece analla alakalı sınırlayanlar var ama neden? Seks sadece girmek – çıkmak demek değil, eğer sevişirseniz o zaman gerçekten eğlenebilirsiniz.

Sevişmek zaman zaman dudak dudağa bir şeyler yaşamak demektir zaman zaman ise softtan uzaklaşarak hard bir şeyler yaşamakla alakalıdır.

Bu anlamda hayal ettiğiniz ne varsa sizlere tam da arzu ettiğiniz şekilde hatta çok daha iyi sunabilecek bir sürü insan var burada, hiç endişeniz olmasın!

Üstelik o insanlarla tanışmak sitemiz sayesinde hem çok kolay hem de tamamen ücretsiz! E daha ne olsun?

EVLİ ÇİFTLERİN İZMİR TRAVESTİLERİ DAVET ETMESİ

Merhaba beyler – bayanlar… aşağıda sizlere evli çiftlerden teke tek insanlara kadar hem grup hem de teke tek yaşanan sekslerden bahsedeceğiz ve bu durumlarda bazen İzmir Travesti bazen İzmir CD’ler sizlere eşlik edebilir, seçim tamamen sizlere kalmış.

Gerçi bu tarz arayışları nerede yapacağını bilmeyenler olabilir, bilgi verelim “burada, bu site aşkı yaşamak isteyenlerin uğrak noktasıdır ve her şey var” hatta burada heteroseksüeller de var.

Hadi o zaman sitemizi kullanın ve aşk sizin için nasıl bir seçenek sunacak? Görün!

Biseksüel Seksler Nedir? İzmir Travesti İle Yaşanır mı?

Biseksüel sekslerden bahsedelim. Genelde cinsellik söz konusu olduğunda sıklıkla kullanılan bu tabir aslında kişinin hem kadın hem de erkeklerle ilgilenmesi demektir.

Bu durumda bir erkek hem kadınları hem de erkekleri çekici buluyorsa biseksüeldir, aynı durum kadınlar için de geçerlidir. Siz nesiniz?

Muhtemelen biseksüel. Çünkü bir trv değilseniz eğer bu sayfaya gelişinizin bir hikayesi var. E ne de olsa bu sayfa gey, travesti ve CD’ler ile alakalı.

Demek ki buradaysanız bu yönde olaylara karşı alakanız var. Peki siz de kendinizi tanıma aşamasında çekinen – korkan insanlarda mısınız?

Genelde insanların yaşadıkları hep aynıdır (maalesef). Başlarda bu durum insanda tedirginlik uyandırır ama aslında aklını kullananlar için muhteşem sekslerin kapısının aralanması için bu durum bir anahtardır.

Swinger Seksler Nedir?

Biseksüel seçimlerden ve bu tür sekslerden yukarıda bahsetmiştik. Şimdi de bir swinger grup seks denen türden bahsedelim.

Bir insanın swinger olması imkansızdır, bu seksle alakalı bir tabirdir ve grup sekste eş değiştirmeye gider.

Genelde yanlış bir kanı var, swinger seksler her zaman en az 2 çift ile yaşanır diye.

Yani bu durumda bu tür bir seks için her zaman en az 4 kişi lazım diye düşünülür ama böyle bir zorunluluk yok, bir biseksüel İzmir travesti ile zaman geçirirken de swinger seks yaşanabilir.

Bir çift, eş değiştirerek bu tür bir insanla zaman geçiriyorsa o zaman elbette yaşanan seksin adı swingerdir. Bu tür seksler çok tatlıdır, denemenizi tavsiye ederiz.

Twitter Hesabımız abizmir.

İZMİR TRANSEKSÜELLER

İzmir Travesti partnerlerden bahsetmiyoruz karışıklık olmasın. İzmir transseksüeller dendiği zaman akla gelmesi gerekenler kadınlardır.

Hatta devlet bu insanlara pembe kimlik de verir. Eğer bu insanlarla zaman geçirip, kendinize “eşcinsel” diyorsanız o zaman yanılıyorsunuz.

Lakin bunu seven, evveliyatında erkek olan birinin kendisini daha çok memnun edeceğini savunan insanlar var ve o insanlar bu sitede istediklerini her zaman elde edebilir.

Hatta eşcinselliği kadın kadına yaşamak isteyenler için de bu mekân son derece ideal. Bir açıdan heteroseksüel birliktelikler de burada yaşanabilir, neden olmasın?

Siz burada gelin, kullanın da zaten en kısa zamanda bahsettiğimiz her şeyin gerçek ve mümkün olduğunu anlarsınız, bu öyle uzun zaman almaz, merak etmeyin.

İzmir Travesti ile Seks Nasıl Yaşanmalı?

Seks yaşanırken aslında yaşanması gereken tutkulardır. Kuru seksin hiçbir zaman hiç kimse için yeterli olmayacağından emin olabilirsiniz.

Girmek – çıkmak benim için yeterli diyen herkes abazadır. Bu insanlar asla gerçek anlamda mutlu olamaz. Öte yandan bu insanlar asla gerçek anlamda partnerlerini mutlu edemez.

Bir kadınla ya da erkekle zaman geçirirken onun arzularına da önem vermelisiniz, ancak bu şekilde yaşanan o olay herkesi memnun edebilir.

Diyelim ki kadın kadına ya da erkek erkeğe bir birliktelik yaşanır, eşcinsellik tutku meselesidir. Tamam ama bu tutkuyu partnerinizin zevk alacağı fetişlerle süslemezseniz o iş yaş, mutlu olamaz ya da mutlu edemezsiniz.

İzmir travestiler tutku konusunda çok iyidirler. Eğer bu insanlarla zaman geçirirken olayı yönetmek konusunda bir şans verirseniz o zaman görürsünüz, birlikte elde edilebilecek hazlar normalden katbekat fazla hale geliyor.

Biseksüel Birliktelikler Candır!

Biseksüel grup seksler muhteşemdir. Karma bir olayda kim kime – dumduma bir şeyler yaşamak elbette o an o olay içindeki herkesin zevkten kendisinden geçmesine neden olur ama eğer bu gibi bir olayı yaşamak için uygun çevreye sahip değilseniz o zaman yine üzülmeniz yersiz.

Zaten kolay kolay böyle bir çevre kimsede olmaz, yalan yok. Lakin İzmir’in en çılgın kadın ve erkeklerinin bir araya geldiği bu mekânda arkadaşlığın ve dostluğun en deli hallerini elde etmek için gereken çevreyi kurmak / bulmak çok da zor değil!

Yorum yapın