İzmir Travestiler Bir Başka

İZMİR’DE TRAVESTİLER İLE GRUP SEKSLER BİR BAŞKA

İzmir Travestiler EtiketiŞu an bahsedeceğimiz konu grup seksler. Grup seks yapan İzmir travestiler den bahsedeceğiz. Tamam ama en azından klasik grupları da olsa denemelisiniz.

Bakın, eğer grup seksleri denemiş ama beğenmemişseniz o zaman bu konuda bizlere hiçbir söz söylemek düşmez, denemiş – sevmemiş deriz ama daha bu olayı yaşamadan fikir üretenler var.

İyi ya da kötü, yaşamadan bir hususla alakalı fikir üretmek yersizdir. Eğer “aşırı iyi olacak” derseniz, beklentiniz karşılanmaz üzülürsünüz ki “kötüdür” derseniz o zaman denemez belki de sizin için muhteşem yaşanacak bir olayın önüne set çekmiş olursunuz!

Bu gibi bir duruma ne gerek var, değil mi? En iyisi grup seksleri denemek. Çünkü ancak o zaman bu durum karşısında ne hissedeceğinizi gerçekten anlayabilirsiniz.

İzmir Travestiler İle Grup Seks Türleri

Yukarıda “klasik grup seksler” dedik. Bu durum grup seks türleri ile alakalıdır. Bu an gelip karmakarışık yaşanan olaylar belirli adlarla adlandırılır, bunlar; klasik, swinger ve biseksüel.

Grup sekste olabilecek kişi sayısı her zaman en az 3’tür. 2’e 1 olan erkek ya da kadın çok olan seksler içinde an gelip eşcinsellik de yaşanıyorsa o zaman biseksüel grup sekslerden bahsederiz ki yaşanan olay çiftlerle alakalı ise o zaman swinger grup sekslerden bahsederiz.

Bu konuyu anlamak çok da zor değil, zaten grup seksi yaşamak için anlamaya da gerek yok. İzmir grup seks delisi travestiler ya da CD’ler ile tanışırsanız en şaşaalısından bu olayı yaşamanıza neden olurlar, merak etmeyin.

Eğer İçinizde Arzu Varsa O Zaman Yaşayın!

Grup sekste biseksüellik olması iyi midir? Olabilir, bu tamamen arzu ile alakalı bir durum. Siz duruma göre bir gey ile de bu olayı yaşayabilirsiniz, konu sadece travesti eskortlar ile zaman geçirmek değil ki bu sitede olan, sizinle zaman geçiren birçok insan hiçbir maddi beklentisi olmadan zaman geçiriyor.

Sadece söylemek istediğimiz şey şudur, eğer içinizde arzu varsa o zaman yaşayın! İnanın bu durum sadece çok ama çok eğlenmenize neden olur ki amaç da eğlenmek zaten!

PERFORMANSI YÜKSEK İZMİR TRAVESTİLER

İzmir travestiler ile aşk tadında zaman geçir! Temelde erkeklerle birliktesin hatta özellikle söyleyelim bu kişiler transseksüel değiller, erkekler ama kadınlık konusunda pek çok orijinal hatunun ellerine su dökmesi mümkün değildir.

Üstelik sadece Pasif Travesti değil aynı zamanda sadece Aktif Travesti ya da hem A hem P olarak sizlerle zaman geçirebilirler. Bir AP travesti ile zaman geçirirken yatakta yaşamak istediğin ne varsa elde edeceksin gibi muhteşem bir anlam çıkar ortaya.

Hayat sana ait değil mi? Eğer bunun farkındaysan o zaman sorun yok. Canının istediği gibi yaşamalısın. Elbette diğerlerinin sınırlarını ihmal etme, çalış ve sorumluluklarını üstlen ama arada kendin için de bir şeyler yap.

Yatak odasında zaman geçirirken o an kiminle olduğun ya da ne pozisyonda zaman geçirdiğinden kime ne?

Eğer olaya bu açıdan bakarsan o zaman neden zevk ve eğlenceye odaklanman gerektiğini sen de anlayabilirsin. Bizler sana sadece tavsiye verebiliriz ama elbette son karar sana ait.

Eğer seçimini aşktan yana yaparsan o zaman sitemizi kullan, bu durumda sana en iyi performansı en uygun rakamlardan sunacak ortam kadınları ile bir an önce tanışabilirsin!

Aşkı Yaşamak Adına Sana Sunulan İzmir Travestiler

İnsan hayatını istediği gibi yaşamalı. Eğer sana çekici gelen şey bir İzmir travesti ile zaman geçirmekse o zaman bunu yaşayabilmelisin. İzmir’de de bu anlamda ne bomba seçenekler var?

Bir bilsen aklın durur. İzmir’de kadın & erkek sağlam aşk seçenekleri var ama neredeler? İşte bu da çok önemli bir konu.

Aslında sitemizi kullanıyorsan, ortam olarak bizim farkımızdaysan o zaman aşkı yaşamak adına sana sunulan seçeneklerin farkındasın demektir.

Bu seçenekleri değerlendir. Dilersen bir tane eve gelen travesti ile eğer hizmeti ayağına çağırabilirsin. Bu da bir seçenek ama eğer istersen o kişinin evine gidebilirsin,

bu şekilde görüşme kabul edenler de var. Hatta dilersen otellerde de zaman geçirebilirsin.

Burada (İzmir’de) hem ruh, beden anlamında seni tatmin edecek insanlar var hem de imkanları sayesinde yüzünün gülmesine neden olacak insanlar var, hiç endişen olmasın.

SADİSTÇE YA DA MAZOŞİSTÇE ZAMAN GEÇİREN İZMİR TRAVESTİLER

Sekste sertlik neden olur? insan neden seksi İzmir Travestiler ile şiddetli bir şekilde yaşamak ister?

Bu durum aslında insanın özüyle alakalıdır, hepimiz evrim olayının meyveleriz ve homosapienslerden bu yana dışarıdan epey değiştik tamam ama içeriden pek bir değişim olduğu söylenemez.

Hâlâ düşüncelerimiz çok ilkel. Daha birkaç yüzyıla kadar Dünya’da büyük oranda avcı – toplayıcı bir dinamik vardı ki bugün bile yaşadığımız çağa her ne kadar milenyum desek de bu durumu herkes yaşamıyor ve bunu siz de biliyorsunuz.

Çoğu insanın bilhassa seks sırasında sado – mazo olayları yaşamasındaki en büyük neden budur. Yani anal seks sırasında İzmir travestiyi tokatlamak bize genlerimizce emredilen bir durum!

Anal Seks Sırasında İzmir Travestiyi Tokatlamak

Daha önce hiçbir travla ya da İzmir CD ile zaman geçirdin mi? Ya da herhangi bir eşcinsellik deneyimin oldu mu? Bu tür seksler de insana özel hissettirir.

Her ne kadar toplum reddetse de eşcinsellerin (ve biseksüellerin) sayısı oldukça fazla. Eğer bilinen bu kadarsa o zaman bilinmeyen, gizli yaşananlar ne kadar? Bunu da düşünmek lazım.

Konu bu değil, konu şu an sensin. Sen bu konuda ne düşünüyorsun hatta ne hissediyorsun? Zaten eğer bu gibi konulara merakın olmasaydı o zaman bugün burada, bu yazıyı okuyor olmazdın.

Madem öyle hadi kendin için bir şeyler yap ve ne istiyorsan onu tam olarak yaşa, çünkü iyi hissetmen bununla çok ama çok alakalı.

Önce seni neyin memnun edeceğine karar ver. İnsan kendini anlama aşamasında birkaç yanlış seçim yapabilir, yılma.

Eğer olayın başındaysan o zaman senin için en iyi olan seks şeklini anlaman zaman alacak elbet ama eğer travesti partnerlerini seçerken sadece bedene bakmaz, aynı zamanda partnerinde ruh da ararsan o zaman doğru seçimi olabilecek en kısa sürede bulursun.

Çünkü her ne kadar insanlar ruh ve bedeni seks içinde bir arada düşünemese de aslında birbiri ile çok alakalıdır ve ancak bu iki detay bir aradayken sevişme, dolayısıyla zevk vardır.

Yoksa yaşanan kuru seks olur ve kuru seks asla eğlendirmez.

Twitter

MERAKLI İZMİR TRAVESTİLER

İnsanları dışarıdan baktığınız zaman anlamak mümkün değil, İzmir Travestiler içinde geçerli onlarıda anlamak mümkün değildir.

İlk izlenimler genelde her zaman yanılır ya da tanıdığımızı / bildiğimizi sandığımız insanları bir ortamda (seneler sonra anlayabilir, esasen çok şaşırabiliriz.

Bilhassa eşcinsellikle ya da bisekseüllikle alakalı seçimleri insanların genel gizlediklerini tartışmamak lazım, e ne de olsa toplumda bu konuda inanılmaz bir baskı ve ret var.

Hatta bu durum giderek artıyor. Sen de bu gibi hayalleri olan biri olabilirsin, aktif olabilen bir ateşli travesti ile zaman geçirme hayaliyle yanıyor olabilirsin ama sana engel olan korkularındır, korkma!

Bu ortamda gizlilik konusunda en az senin kadar hassas olan bir sürü işinin ehli insan var. Bu insanlardan elbet biri ya da birkaç tanesi senin tam da aradığın o buğday tenli travestilerden biridir, budan emin ol!

Tam da aradığın o buğday tenli İzmir Travestiler

Seks için ödeme yapmak birçok insan için kendisine yapılmış bir hakarettir ama ne alaka? Seksi profesyonel bir şekilde üstelik tam da senin hayal ettiğin gibi yaşatan biri ile zaman geçirmek ve bunun karşılığında uygun bir ödeme yapmak çok da mantıksız değil.

Üstelik bir CD ya da travesti erkeğini eğlendirirken normal bir kadından çok daha fazla çaba harcar. Öte yandan aktif olabilerek de zaman geçirir ki düşünürsek eğer bu da ayrıca biz hizmettir!

Hal böyleyken boş ver o yaptığın 3 kuruş ödemenin kaygısını yaşamayı da eğlenmene bak, çünkü bunu hak ediyorsun.

İzmir’de eve otele gelen travesti hizmeti sunan çıtırlar

Bu arada, eve otele gelen travesti olan çok kişi var! Lakin hani yukarıda da bahsetmiştik söz konusu olan bir durum ise gizlilik. Sen bir erkek olarak gizliliğini düşünebilirsin, bu durumda evlerine gideceğin insanlarla zaman geçir, burada bu da mümkün ki arabada da bir şeyler yaşayabilirsin.

Bu gibi durumları sadece zevk olsun diye yaşayanlar var. E ne de olsa arabada seks de muhteşem bir seçenektir, değil mi?

Burada her şey senin elinde, sen ne dersen o! Buna inan ve eğlencene bak, bir adım at! Gerisi kendiliğinden gelir, bunu sen de fark edersin.

Yorum yapın