İzmir eve otele gelen travesti görüşleri

İZMİR EVE GELEN TRAVESTİLER

Bir İzmir eve gelen travesti ile zaman geçirmek sizlere ne hissettirebilir? O hatunun evinize gelmesi, ödündür.

Bunu hiçbir ekstra ödeme almadan yapan hatunlar da var. Dilerseniz eğer İzmir’de sizi evinde ağırlayacak sıcak kalpli çıtırlar da bulabilirsiniz.

İzmir kalabalık bir yer, evet ama bu kalabalık kuru kalabalık değil. Burada herkesi her anlamda memnun edebilecek sayısız seçenek var.

İnsanı memnun edebilecek en önemli şey yine insandır. E ne de olsa insan sosyal bir canlı, çevre – ortam ister.

Sitemiz çevre anlamında en çılgın kalabalığı elde etmenize neden olabilir, sitemizi kullanırsanız eğer zaten bunu sizler de fark edersiniz!

Hatta sitemiz sayesinde tanışacağınız insanlarla kuru seksin ötesinde gerçekten sevişerek zaman geçirebilirsiniz. Bu da çok önemli bir esas, değil mi?

Kuru Seksin Ötesinde Gerçekten Sevişerek Zaman Geçir

Sevişmek ne demek? Sevişmek dendiği zaman insanın aklında her şeyden önce soft bir şeyler beliriyor.

Hani dudak dudağa yaşanan, usul usul devam eden şeyler. Tamam, bu tür şeyler de sevişme ile alakalıdır.

Hatta bize göre de her seks muhakkak dudak dudağa başlamalı! Tamam ama her seks o an o birlikteliğe göre, birliktelikteki kişilere göre şekillenmeli, hard ya da soft olabilmeli.

Bu anlamda İzmir travestiler sizlere yardımcı olacaktır, aşk işini iyi bilen bu ortam hatunlarının sizi ne kadar çok memnun edebileceklerine asla inanamayacaksınız. Deneyin, anlarsınız!

Her Seks Muhakkak Dudak Dudağa Başlamalı!

Hard seksler demişken, nedense aklımıza sizlerin P olmak isteyebileceği geldi. Ortamda sadece A sadece P ya da AP olan travestiler var.

Hatta biseksüel anlamda çiftleri memnun eden, kadın & erkek onları tercih eden herkesi zevkten havalara uçuran bir sürü yetenekli insan var.

Bu gibi detaylar sizin için önemliyse o zaman sitemizi kullanırken kategoriler bölümüne bakın. Bu bölüm sayesinde tam da arzu ettiğiniz güzellikte ve yetenekte Travesti partnerler bulabilirsiniz.

Son olarak sitemizin tamamen ücretsiz olduğundan da bahsedelim. E ne de olsa birçoğu için bu detay çok önemlidir, değil mi?

İZMİR’DE HER YERE GELEN TRAVESTİLER

İzmir eve otele gelen travesti partnerlerin saçma bulduğu konulardan birincisi budur sizlere kendi bakış açımdan olayları biraz anlatmak isterim.

İnsanların hissettiklerine hastalık demek ne saçmalıktır, tarih boyunca eşcinselliğe olan bakış açısı bir yandan mantıkla, akılla alakalı iken bir yandan düşmanca bir tutum izledi.

Milenyum dediğimiz şu çağda da aynı geri kalmış bakış açısı var, bundan emin olabilirsiniz. Hani bir sürü gecelik travesti var, falan diyebilirsiniz belki ama ne alaka?

Eskiden de her dönemde bu alanda faal olarak zaman geçiren CD’ler, vs. vardı. Konu bu insanlara karşı olan toplumun bakış açısıdır!

Dünya’yı bilemiyoruz ama Türkiye genelinde bu durum son 20 yıldır sürekli kötüye gidiyor.

İzmir eve otele gelen travesti çıtırlar

Bir travesti bayan ile zaman geçirmeyi çok isteyebilirsiniz, bu sizin hakkınız. Öte yandan o çıtır ile yaşayacağınız her şey aranızda kalsın isteyebilirsiniz, bu da sizin hakkınız.

Yukarıda da bahsetmiştik, insanlar korkuyor! Lakin yine de eğer dikkatli olur, doğru şekilde adım atarsanız o zaman hiçbir sorun olmaz.

Öte yandan burada, bu bölgenin adı olan İzmir eve otele gelen travesti olarak zaman geçiren bir sürü güvenilir çıtır var, bu Çıtırlarla arkadaşlık edebilirsiniz.

Bir de muhakkak şunu söylemek lazım, “kaliteli travesti olan o muhteşem şeyle zaman geçirirken sana hayal ettiğin her şeyi yaşatması mümkündür”.

Senin hayallerin pasif olmakla alakalı olabilir, neden olmasın? Aktif olabilen bir sürü arkadaş var bu sitede hem de seve seve.

Hatta dışarıdan bakıldığı zaman Sindy gibiler o bakım o şaşa ve o hassasiyet muhteşem ama aktifken inanılmaz sert olabiliyorlar, zaten sen de böyle bir anda sana sert pompalansın istersin değil mi?

Aşırı maço ayakları bir şeyleri saklama ayaklarıdır

Bir de zamanla şunu anladık, (çok genelleme yapıyor gibi olacağız ama söylememiz lazım) “aşırı maço ayakları bir şeyleri saklama ayaklarıdır”, bundan emin olabilirsiniz.

O sert delikanlılar İzmir çıtır travestiler ile zaman geçiriyor bir de önlerinde domalıp, inceleyerek kendilerini becertiyorlar.

Bu da seçimdir, saygı duyarız ama inkâr herkese karşı olsa da kişinin kendisine karşı olmamalıdır, değil mi? Madem böyle bir şeyi seviyorsun o zaman yaşa, inkâr ne alaka?

Bu gibi bir durumda inkâr etmek sadece senin kendi kendini üzmene neden olur!

Yorum yapın