İstanbul Travestileri Karışık Grup Seks Partisi

TRAVESTİLER İLE KARMAKARIŞIK SEKS PARTİLERİ

İstanbul Travestileri etiketiİnsanların çoğu klasik grup seksi, hatta İstanbul Travestileri ile düz seksi bile henüz hâlâ denememiş, nerede kaldı biseksüel – karmakarışık olan grup seks partilerinde zaman geçirmek.

Acı olan bu değil, nedir? İnsan henüz denemediği, bilmediği bir olayla alakalı nasıl olur da bu kadar kapalı fikirli olabilir.

Hal böyle olduğunda mutlu olamaz. Hani grup seksi denememiş ama “ben asla sevmem” diyenlere sesleniyoruz? Nereden bileceksiniz?

Bir de eğer grup seks olayını deneyimlemiş ama aradığı mutluluğu bulamamış kişiler varsa o zaman saygı duyarız, bunu söylememiz lazım.

Gerçi belki o olay size uymadı, başka olaylar denemelisiniz diyebiliriz ama bu bize düşmez, zaten açık fikirli biriyseniz zamanla grup sekslere ikinci bir şans vermeniz gerektiğini bilirsiniz çünkü çok eğlencelidir.

Bilhassa biseksüel İstanbul Travestileri ile karma yaşanan grup sekslerden bahsediyorsak o zaman zaten “kesin eğlencelidir” denebilir.

Biseksüellik Sadece İstanbul Travestilere Özel Bir Durum Değil!

Şuna da bir açıklık getirelim, biseksüelliği sadece kadınlara has bir durum gibi düşünenler olabilir, ne alaka?

Erkek maço olabilir ama hem kadınlarla hem de erkeklerle zaman geçirebilir. Hatta erkeklerle zaman geçirirken P de olabilir ki erkeklerle sadece P olarak zaman geçirmeyi de tercih edebilir.

Bu tarz durumlar her zaman mümkün, hayattan kareler ve normal.

Yani garipsemenin bir anlamı yok. Özellikle de bu tarz duyguları kendisinde hissedenlere sesleniyoruz, ucube değilsiniz (normalsiniz). Bundan emin olun.

Çiftler De Yepyeni Şeyler Denebilir!

Çiftler de yeni şeyler denemek isteyebilir, kime ne? Kimse kimsenin değer yargılarında yaşamak zorunda değil.

Belki biseksüel bir swinger grup seks partisinde zaman geçirmek isteyeceksiniz. Eğer bu gibi bir olayı çift olarak istiyorsanız o zaman yaşayın.

Hayat sadece bize özel bir durumdur. Bu nedenle her zaman önce kendimize odaklanmamız lazım.

Eğer canımız İstanbul travestileri ile zaman geçirmek istiyorsa yapmalıyız ki grup seks arzu ediyorsak o zaman bunu da yaşamalıyız.

Zaten eğer bu gibi arzularınız varsa o zaman sitemizi kullanarak hemen hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Madem burada, bizimle bu gibi olaylar bu kadar kolay, hadi o zaman yaşayın!

İstanbul travestileri ile aşk tadında zaman geçirmek

Her durum yerine ve zamanına göredir. İnsan ne zaman kendisine zaman ayırmalı, bilmeli? İnsanlar da motor gibi (yani kısaca bizler de bir makineyiz).

Belirli aralıklarla bakıma ihtiyacımız var. Bu bakım denen durum da eğlenceler oluyor. E tabi çalışıp, hayatın gerektirdiği sorumlulukları üstleniyorsak bu bakım denen durum olmalı.

Yoksa yan gel yat bir hayat tarzımız varsa hiç gerek yok. Bu duruma denge dersek çoğu insan için dengesiz diyebiliriz çünkü insanlar ya hep çalışma peşinde ya da hep yatma.

Oysa dengeli olmak iyidir, bize iyi hissettirir. Bu arada bu bakım mevzusu sadece İstanbul Travestileri ile aşk tadında zaman geçirmek falan demek değil, eğer içinizde bu gibi bir duygu varsa o zaman bunu yaşarsınız.

Yoksa gidin, heteroseksüel bir şeyler yaşayın. Kimseyi (eğer içinde istek yoksa) eşcinselliğe meyletmiyoruz.

Yaptığımız şey (sadece), zaten arayış içinde olan insanlara yol göstermek. Zaten eğer buradaysanız arayış içindesiniz demektir, (bu da var) değil mi?

Görüşmelerde sevgili kıvamını yakalamaya önem ver

Zaten sitemizi biraz kullanmışsan o zaman İstanbul CD’lerle alakalı olduğunu, sıcaklığın ve samimiyetin burada çok da zor elde edilir bir şey olmadığını anlamış olman lazım.

Gerçi sitemizde eşcinsellik adına her seçenek var ki biseksüeller de burada aradıkları eğlenceyi bulmak konusunda zorlanmaz.

Peki ama sıcak bir şeyler yaşamak konusundaki bu başarıyı nasıl elde ediyoruz? Biraz da bundan bahsedelim mi, ister misiniz?

Konu tamamen kalabalıkla alakalı. halkı sıcaktır, kalabalıktır. Bu kalabalık son derece elit.

E tabi sitemiz de popüler ki filtrelerimiz, vs. derken teknolojinin imkanlarını sizlere sunuyoruz ki aradığınızı hemen bulmanız için. Bu durumda aşkı aramak, bulmak ve yaşamak burada çok kolay!

Aşkı aramak, bulmak ve yaşamak burada çok kolay!

Genelde uzun blog yazıları yazmaktan kaçınırız. Çünkü insanlar sıkılır ama bu konu çok önemli ve sıcak.

Bu tür bir yazı yazdığımız zaman okuyan insanların (sizlerin) sıkılmayacağını biliyoruz. E ne de olsa bu yazılar sizlere en sıcak aşkı nasıl elde edeceğinizi anlatıyor. Bu nedenle çok önemli, değil mi?

İstanbul travestileri ile seks partileri.

twitter logosu

Yorum yapın