İstanbul Travesti Partnerler ; CD Travesti Rehberi

CD NE DEMEK TRAVESTİ NE DEMEK

İstanbul Travesti Partnerler EtiketiLGBTiq kavramından kısaca (çok kısa) bir şekilde bu yazının sonunda zaten bahsedeceğiz ama şimdilik CD ve İstanbul Travesti Partnerler arasındaki ince farklılıktan bahsetmek istiyoruz. Olay şudur, meme!

Eğer erkek kadın kıyafetleri giyiyor, memesi yoksa o zaman CD’dir ki diğer türlü travestidir denebilir.

Meme denen olay hormon ilaçları ile de elde edilebiliyor, öyle her zaman ameliyat şart değil ama uzman elinde hazırlanmış bir memenin gerçekten çok daha etkili bir görünüşe sahip olduğunu da inkâr etmemek lazım.

Neyse, bu tercih meselesidir ama bu kavramların ne olduğunu şimdi kısaca anladınız, değil mi? O zaman sorun yok.

Transseksüel Ne Demek

E o zaman bir de İstanbul transseksüel olan bireylerden bahsedelim ki bu da artık tamamen kadın olmuş, vajinası olan bireyler demek.

Bu durum kadınların yine cerrahi operasyonlarla erkek olmasıyla da alakalıdır.

Ama nedense toplumumuz kadın eşcinselliğini kadın biseksüelliğini her zaman daha az sorun olarak görür hatta bunu kabullenmekle kalmaz şirin, seksi olarak de değerlendirir.

Bu da ne kadar erkek egemen bir toplumda yaşadığımızın birinci elden kanıtıdır.

Erkekler lezbiyen kavramını çekici bulduğu için bu kavramlar toplumda çok fazla tepki çekmiyor ama diğer türlü erkek eşcinselliği inanılmaz baskı altında, bunu kimse inkâr etmez diye düşünüyoruz.

İstanbul Travesti Partnerler LGBTiq Nedir Açıklıyor

LGBTiq lezbiyen, gey, biseksüel, travesti ya da travesti, intersex ve queer diye açıklanır.

Çok uzun çok derin kavramlar. Bunları zaten kısmen biliyorsunuz ama bir de aktif olma, pasif olma durumu var ki bir geyin aynı zamanda biseksüel tercihler yapması gibi bir durum da söz konusu olabilir.

Eşcinsellik gerçekten çok geniş bir kavram. Sadece queer durumu cisgender ve heteroseksüel olmayan demek tamam ama mesela ne demek cisgender?

E bu da önemli! Hiçbirini uzun uzun anlatmanın anlamı yok, yapmanız gereken şey kendinizi anlamak.

Siz kendinizi anlayın, ne sevdiğinizi bilir ve buna göre yaşayın, zaten gerisi gelir.

Madem artık bu kadar şeyden bahsettik, sitemizden de bahsedelim. Sitemiz tüm bu detayları elde edebileceğiniz, İstanbul Travesti Partnerler ve daha niceleri ile dolu muhteşem bir yapıdır ve tamamen ücretsizdir, denemek ister misiniz?

İstanbul CD’lerle en sıcak aşkı nasıl elde edersiniz?

Sen eğer kendinin farkındaysan, arzularını ve isteklerini biliyorsan o zaman bir İstanbul CD ile eğlenebilirsin ama demedi deme, insanın kendisini anlama olayı bir maceradır ve keşiflerle alakalıdır.

Yani deneyimler, hatalar olmadan insan asla kendisini keşfedemez. Bir de insan duyguları bakımından sürekli değişen bir canlıdır dolayısıyla ihtiyaçlarımız da değişiyor.

İşte bu nedenle beyler yapmanız gereken rutin aralıklarla hayatımıza heyecan katmak.

Eğer bunu yapmazsak o zaman rutinin yani sürekliliğin bir süre sonra bizi gerçekten bezdirdiğini, artık hayattan zevk alamaz hale geldiğimizi fark edebiliriz.

Mutluluk denen olayı yakalamak böyle basit detaylarla alakalıdır ama bunu atlayan insanlar mutsuz oluyor (maalesef). Ne acı ufak detayları atladıkları için mutsuz olan insanlara…

Rutin seni boğar, artık hayattan çok da zevk almazsın!

Süreklilik denen şey sıkıcıdır. Sürekliliğin diğer ismi ise rutindir. En muhteşem yaşamları hayal edin, sürekli en sevdiğiniz yemekleri yiyorsunuz sürekli en pahalı markaları, vs. kullanıyorsunuz.

Bu hayattan bile bir süre sonra eğer rutinse sıkılırsınız. Yenilik denen şeyin insanın hayattan zevk alması için en elzem şey olduğunu söyleyebiliriz.

Sekste yenilik ise bazen bir İstanbul CD ile zaman geçirmekle alakalıdır. Diyelim ki bu tamam! Zaten sürekli bu tarz bir şeyler yaşıyorsunuz.

O zaman aktif olabilen İstanbul Travesti partnerler den birini  deneyin. Bu konuda da deneyim bolsa o zaman grup seksleri hatta biseksüel grup seksleri deneyin.

Seks denen olay adeta bir kozmos gibidir, asla ucu – bucağı olmayan bir durumdur ve bu nedenle çok eğlencelidir.

İstanbul harika bir şehir!

İstanbul’un harika bir şehir olduğunu söylersek sanıyoruz ki bize hayır denmez. Acaba sevmeyenler varsa buna neden (ya da nedenler) olarak bize ne sunabilir?

Burası sadece iklim, imkanlar açısından değil insanları açısından da muhteşem bir yer. Bu insanlar sıcak, sizlerle sımsıcak arkadaşlıklar kurmak için yanıyorlar resmen.

E madem öyle sen de gel ve bu sıcak arkadaşlıkların seni çok memnun etmesine neden ol, ne dersin?

Üstelik cebinden çok fazla para çıkmadan eğleneceksin, e bu da önemli bir detay ne de olsa!

Twitter dan Bizi Takip Edin.

Yorum yapın