İstanbul Pasif Travesti Kimdir?

BİR İSTANBUL TRAVESTİYE P OLMAK

İstanbul pasif travesti etiketiMerhaba beyler, bugün İnsanların İstanbul Pasif Travesti olmasından bahsedeceğiz. Genelde bu durum ilkse eğer çok zaman alır, düşünür – taşınır insan.

Hatta çoğu kadın bekareti konusunda bu kadar düşünmez de diyebiliriz. Tamam seçici olmak iyi ama bir şeyler yaşamak – anlamak için de harekete geçmek, efor sarf etmek gerek, değil mi?

O zaman eğer sizde böyle bir niyet varsa koyuverin gitsin. İnanın çok zor ya da çok korkunç eğil. Zaten içinizi kaplayan bu gibi bir arzu varsa aklınız, bedeniniz bunu istiyordur, yaşarsanız bu olayı eğleneceksiniz.

Lakin ilk sefer ger zaman zor olur, bu da bambaşka bir gerçek. Bilhassa ilk sefer için ekstra nazik kişilerle zaman geçirmelisiniz, bu durumda İstanbul Pasif Travesti ilk sefer için en iyi seçenekler diyebiliriz.

Yine de elbette olay yaşanmaya başlanmadan önce sohbet edin, ruh olarak partnerinizi anlayın çünkü bazen ummadık taş baş yarabiliyor, zaten eğer eskiler bir şey söylemişse bunda vardır bir hikmet demeli, dikkatli olmalı.

İstanbul Pasif Travesti Partnerler İlk Sefer İçin En İyi Seçenek

İlk seferde utanma duygusunun iyi hissetmenin önüne geçmesine müsaade etmemelisin. Neden utanıyorsun?

Çoğu bilhassa o an özellikle P olduğu için utanır ama çıplaklıktan utanan hatta giysileri ile sevişmeye kalkanlar da var, saçmalık.

Zaten eğer o an o olayı senle yaşamak istemişse adam o zaman seni çıplak görmek istiyordur ki öte yandan her A, muhakkak zaman geçirdiği P’nin onunla birlikte olmaktan ötürü mutlu olduğunu hissetmek ister. Bu durum İstanbul CD’ler için de aynen geçerlidir.

İstanbul Sınırları İçinde Aşkı Yaşamak Hiç Zor Değil!

Tamam ama bu gibi olayları hayal etmek yaşamaktan daha mı kolay? Elbette hayal etmek yaşamaktan daha kolay ama bilhassa İstanbul sınırları içinde aşkı yaşamak hiç zor değil!

Sitemiz gibi İstanbul Travesti hizmeti veren siteler sayesinde her türlü partneri hemen o an bulabilirsin. Hatta bilhassa sitemizi kullanırken mutlu olursun çünkü son derece kalabalık, sade ve kullanışlı bir mekân.

Üstelik başından sonuna kadar tamamen ücretsiz. E tabii bu da sizi çok memnun eder.

Seni mutlu edecek İstanbul travestiler

Hayat bize anlatılandan ne kadar farklı, değil mi? Mesela masallar yalanmış. Herkes biz ufakken inatla masallara inanmamızı istiyor ama masallar yalan, acı ama gerçek.

Yani kısaca yalanlara inanmamızı bekliyorlar. Neyse, bir şekilde hayatı anlıyoruz ve kesinlikle acımasız! Buna sözümüz yok ama aynı zamanda kendimi de anlıyoruz.

Aslında kendimizle alakalı fark ettiğimiz durumlara keşifler denebilir. Çünkü insan hayata geldiğinde kendine tamamen yabancıdır.

Bir insanın başlangıcından İstanbul pasif travesti olmasına kadar uzanan yolda başına neler gelmiştir acaba?

Bunu bir düşünün. İşte o zaman neden bu kadınların erkeklerle zaman geçirirken çok çekingen olduğunu anlayabilirsiniz.

Bir de insan denen şey tür tür, iyisi var kötüsü var. Yani biri ile zaman kötü hissetmişseniz o zaman bir diğerinin sizlere iyi hissettirmeyeceğini düşünmemek lazım.

Buna genelleme yapmak denir ve herkes bilir “genelleme yapmak kötüdür”.

Seni mutlu edecek kararları sadece sen alabilirsin

Konuya direk travlarla alakalı girdik ama siz bir İstanbul CD ile de zaman geçirmek isteyebilirsiniz. İnsanın ne yaşamak istediğini sadece kendi bilir.

Sana dışarıdan baktığımız zaman içinden geçeni anlamamız imkânsız. Seni kim en iyi tanır? Sadece sen. Gerçi insanın kendisini bile anlaması zaman alıyor ama neyse.

Burada önemli olan konu seni mutlu edecek kararları sadece sen alabilirsin, konusudur.

Bu site neden var? biz varız çünkü heteroseksüel anlamda sayısız site var ama eşcinsellikle alakalı ya da biseksüellikle alakalı neredeyse hiçbir site yok.

Olanlar da kıytırık. Oysa siz her zaman olduğu gibi her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Bu nedenle İstanbul ve çevresindeki eşcinsellerin bir araya geldiği bu portalı kurduk.

Burası sadece bir İstanbul travesti eskort sitesi değil, burada sen – ben gibi normal insanlar da var. Üstelik burada görüşmeler sadece maddi çıkara dayalıdır de denemez.

Kendimizi anlamamız zor, bizi anlamak için yaşamalısınız. Ama şunu söyleyebiliriz; bu elit kalabalık, bu kaliteli kalabalık ve İstanbul’un muhteşem tabiatı sizi mutlu edecek.

Üstelik bunun için hiçbir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Girin sitemize, gerisi kendiliğinden gelir. Bu konuda hiç endişeniz olmasın.

İstanbul’da ki pasif travestiler.

twitter logosu

Yorum yapın