İşinde Uzman Bir Ankara Travesti İlk Deneyim İçin Önemli

Uzman Bir Ankara Travesti İle Değilsen İlk deneyimde Pasif olunmaz

Ankara Travesti Etiketi
Ankara Travesti

Kadında ya da erkekte eşcinsellik duygusu zamanla kendini belli eder. Yani doğuştan Ankara Travesti olmazsınız. İnsan biseksüel de olabilir, gayet normal bu gibi durumlar.

Lakin zamanla içinizde Aktif ya da Pasif olarak (önemli değil) hatta AP olarak muhakkak bir hemcinsinizle zaman geçirmek istersiniz.

Bu gibi bir durum başınıza geldiğinde ilk birlikteliklere istinaden muhakkak işinin ehli insanlarla zaman geçirmelisiniz.

Anal konusunda eğer Pasif olacaksanız o zaman işinde uzman olan Ankara Travesti ve CD’ler çok, bunları bulabilirsiniz.

Aktif olmak beceri ister, bilhassa ilk deneyimi olacak kişiler için çok hassas davranması şarttır. Yoksa zevk vermek bir kenara acı vermene neden olan bir olay yaşamak zorunda kalırsınız.

Çılgınlıklardan asla kaçma / korkma

Dilersen eğer Ankara CD gibi tamamen kadın kıyafetleri kullanarak da bu gibi bir olay yaşayabilirsin.

Sana bu teklifte bulunduğumuz zaman zaten içinde bir kıpırdanma olmuşsa eğer isteklisin demektir.

Lakin birlikteliklerinde P olarak zaman geçirmekten zevk alan insanların dışarıdan baktığın zaman tam bir maço olduğu durumlar da var.

İnsanın içi ve dışı asla aynı değil, yani bakıyorsun sert bir adam ama gey ve P! Hatta sevişirken kadın kıyafetleri kullanıyor, ne kadar enteresan!

Ankara’da bu gibi olayları yaşamak da mümkün ki bu kadar kalabalık bir ortamda aradığını bulmak zor zannetme, e ne de olsa sitemiz var.

Uygun ödemelerle kaliteli eğlenceler yaşa!

Sitemizde sadece travesti eskortlar yok. Aynı zamanda sen gibi tamamen eğlence peşinde olan insanlar da var ki bu insanlarla zaman geçirmen karşılığında hiçbir ödeme yapmak zorunda kalmazsın.

Öte yandan seksini eğer istersen grup bir halde de yaşayabilirsin. Hatta sen ne kadar çılgın olursa olsun önce yaşamak istediğin seksle alakalı düşün.

Muhakkak hayallerini sana yaşatabilecek bir sürü insanla karşılaşırsın bu mekânda. Sonra profilleri incele, resimlere bak derken bir de sohbet et ki zamanla her şeyin aslında kendiliğinden olup – bittiğini anlayabilirsiniz.

Olay da zaten biraz bununla alakalı “anı yaşamak lazım”. Eğer sen ana odaklanmaz, sorumluluk – iş, vs. der, sürekli bir şeyleri düşünürsen e tabi bu durumda mutluluğu asla yakalayamazsın.

Her İnsan Farklı Zevklere Sahiptir

Herkesin renk ve zevk kavramı birbirinden farklıdır. E ne de olsa tüm insanlar birbirinden farklıdır (normal).

Diğer insanlarla aramızda ortak zevklerimiz, bu gayet tabii bir durum ama bizi biz yapan farklılıklarımızdır. Gelelim ortak zevkler ve farklılıklar noktasına.

Birçok insan Ankara travesti ile zaman geçirir, bu da zevk meselesidir tamam ama konunun detayına inersek eğer o kişinin bedensel özellikleri derken yatakta sizlere hissettirdikleri, vs. tamamen kişisel zevklerdir. S

en tamamen kişisel zevklerin doğrultusunda bir seçim yapar, aradığını bulursan eğer o zaman mutlu olabilirsin, değil mi?

E o zaman sitemizi kullan. Hem travlar açısından hem de Ankara CD’ler açısından istediğini her zaman tüm detaylarına kadar karar vererek buradan elde edebilirsin.

Tanımların dışında mısın?

Eşcinsellik bir tercih meselesidir. Biseksüellik de öyle. Tamam ama sen eğer bu tanımları kendine göre yaşıyorsan o zaman tam da sana uyan birileri ile zaman geçirmelisin.

Tamam her insan özeldir (ilk paragrafta öyle söylemiştik) ama ortak zevkler de vardır. Senle aynı şeyleri yaşamaktan zevk alan insanlarla tanışmak istersen eğer o zaman yine bu site sana yardımcı olacaktır.

Travestiler eğlencelidir, burada geyler, lezler hatta bir sürü başka seçenek de var. Hatta burada heteroseksüeller de var.

Sen eğer sitemizi gerçekten anlamak istiyorsan o zaman bir an önce bu mekânı kullanmaya başla, gerisi kendiliğinden geçir.

Sadece eğlence odaklı hareket et

Ankara ile alakalı söylememiz gerekenler çok, hepsini bir yazıda aktarmamız imkânsız. Memleketimiz hem toprak hem de insan olarak güzel.

Bu nedenle burada mutsuz olmak zordur (mutlu olmak değil). Öte yandan burada seçenekler de çok fazla. Bir örnek verelim, mesela burada, bu sitede ücretli şekilde görüşme yapan bir sürü insan var.

Tamam ama görüşmeleri sosyalleşmek amaçlı yaşayan insanlar da var.

Eğer gerçekten eğlenceli bir şeyler yaşamak istiyorsanız o zaman sevişirken olaya yüreğini adayan bu insanlarla zaman geçirmelisiniz, sizi hakikaten çok eğlendirirler.

Olay zaten her zaman istemekle alakalıdır, sizi isteyen biriyle mutlu olursunuz, kural budur!

BU OLAYLARIN NEDEN SENİ MEMNUN ETTİĞİNİ BİR DÜŞÜN…

Ankara Travesti partnerlerle zaman geçirdiğinde seni gerçekten memnun eden esas şey nedir? Bunu hiç düşündün mü?

Bu durum kendini anlamakla alakalıdır, düşün – taşın. Çünkü bu olaylarda seni memnun eden esas şeyi anlarsan o zaman bir sonraki olayda elde ettiğin eğlence son sefere göre çok daha fazla olur.

Burada sadece senle alakalı keşiflerden bahsediyoruz, insanın kendisini tanıması elbette önemlidir ve bu tarz şeylere neden olabilir…

Ankara Travesti İle Eğlenip – Eğlenmemek Konusunda Karar Ver!

İnsanlara neden bu ortamda zaman geçirmeleri gerektiğini anlatırken “kendin için bir şeyler yap” diyoruz ama sizi memnun eden şeyler neler?

Bunu sadece siz bilirsiniz. Belki siz kitap okumaktan, nehir kenarında tek başınıza gezmekten, vs. hoşlanıyorsunuz.

Bunlar tamamen olabilir şeyler, kötümsemiyoruz. Lakin eğer buradaysanız, bu ilanla ilgileniyorsanız o zaman hiç kuşkusuz bir Ankara CD ya da Ankara Travesti ile ilgileniyorsunuz demektir.

Ya da bir geyle! Bu arada elbette burada heteroseksüel birliktelikler yaşamak da mümkün ama biseksüel ya da eşcinsel anlamda Ankara’da atan tüm kalpler burada, bu nedenle bilhassa bu nedenle geldiğini var saydık!

Madem seni bu tarz şeyler yaşamak memnun ediyor, o zaman yaşa. Elbette hayallerini yaşamalısın. Zaten eğer gerçekleştirilebilecek olan hayallerini yaşayamıyorsan o zaman hayal kurmanın ne gibi bir anlamı olabilir? Saçmalık!

Nasıl Bir Şey Yaşamak İstediğini Kafanda Çiz…

Blog yazılarımızı ara ara takip ediyorsanız o zaman sitemizin sadece Ankara travestileri ile alakalı olmadığını biliyorsunuz demektir.

Burada lezbiyenler, geyler ve transseksüeller, vs. var hatta heteroseksüeller de var. Önemli olan partner bulmak ya da seçeneklerin çokluğu değil, önemli olan senin ne yaşamak istediğindir.

Kafanda nasıl bir olay yaşamak istediğini belirle ve avına odaklanmış bir aslan kararlığında istediğini elde et.

Zaten olayını düşünürken “oral olmalı o zaman travesti partnerim dolgun dudaklı olmalı” tarzında düşünceler sayesinde nasıl bir bedene sahip çıtırla zaman geçirmek istediğine de karar verirsin, inan her şey kendiliğinden gelir.

E tabi karar aşamasında yaşananlardan ötürü sonra hissedeceklerin aklına gelir, belki sen daha eşcinselliği tam kabullenememiş birisin ama konu eğer kaliteli bir partnerle yaşanırsa o zaman bu tarz pişmanlıklar olmaz, bundan emin olabilirsin.

twitter logosu

Yorum yapın