İlk Anal Deneyimini Bir İstanbul CD Travesti İle Yaşamak

İSTANBUL TRAVESTİLERLE İLK ANAL DENEYİMİNİ YAŞA!

İstanbul CD Travesti EtiketiBir İstanbul CD Travesti ile karşılaştın ve içinde bir duygu belirdi pasif olmak istiyorsun, olabilir, gayet normal bir insanın P olmak istemesi.

Biz de sanki herkes biliyor gibi P, A, AP diyoruz ama P pasif demek yani tabiri caizse altta kalan ki A demek ise üstteki. AP ise her ikisi.

Bu kısa açıklamadan sonra artık a ne demek p ne demek AP ne demek biliyor olmalısınız. Bu durumda içinizde P olmaya karşı bir istek var mı yok mu bunu da bilirsiniz.

İşte eğer içinizde böyle bit istek varsa ve aynı zamanda İstanbul CD’ler ile ya da travestiler ile ilgileniyorsanız bu ortamda işinizi halledebilirsiniz.

Hem çok daha güvenlidir, eş – dost duyar gibi bir endişe taşımadan işiniz görülür hem de işinizi işinde ehil bir kişiye yaptırdığınız için mümkün olan en yüksek eğlenceleri elde edersiniz. Bu da bir taşla iki kuş vurmak değilse nedir?

İlk İstanbul CD Travesti Deneyiminde Bol Bol Kayganlaştırıcı Kullanın!

Anal sekste tabiri caizse ne kadar çok kayganlaştırıcı varsa o kadar çok zevk vardır denebilir. Vajina sulanır, penis sulanır ama anal birliktelikte kuruma meydana gelir.

İşte bu nedenle zaten kayganlaştırıcı miktarı ile (bilhassa P için) zevk doğru orantılıdır denebilir. Öte yandan hani “işi işinin ehli insanlara yaptırın” demiştik ya? Bu gerçekten de şaka değil.

Anal konusunda uzman biri G noktası ne demek, nerede bilir. Bu da sizlere o an inanılmaz zevk verir.

Kaliteli Bir Anal Hem A İçin Hem P İçin Gerçekten Çok Eğlencelidir!

Biliyor musunuz? Kaliteli bir anal hem a için hem p için gerçekten çok eğlencelidir! Tamam ama burada bilhassa Aktif olan partner  işinde uzman olmalıdır.

Vajinal sekste de erkeğin hassasiyeti önemlidir ama bilhassa anal her zaman pürdikkat bir alaka ister, tahrişe çok açıktır ki bilhassa giriş aşamasında P’nin canının yanmaması lazım.

Çünkü bir olay nasıl başlarsa öyle devam eder. Eğer olayınız acı ile başlarsa o irkilme, anlık rahatsız olma durumu girerek artan bir mutsuzluğa neden olur.

İşte bu nedenle her zaman işinin ehli insanları seçmelisiniz. Yoksa asla mutlu olamazsınız.

Bir İstanbul CD Travesti ile İlk Defa Pasif Olmak

Genelde sohbetlerimiz işi bilen insanlara yönelik. Sohbet işi de seks işi de uzmanlıkla alakalıdır, bizim fikrimiz bu yönde.

Tamam uyum denen bir şey söz konusu. Buna karşı çıkmıyoruz ama işi hiç bilmeyen bir kadınla zaman geçirirken asla mutlu olamazsınız.

Diyelim ki siz bir erkeksiniz (ya da kadın hiç fark etmez) ilk defa pasif olmak istiyorsunuz. Yani kısacası ilk defa anal seks yaptıracaksınız.

Kuşkularınız olabilir. Genelde bu gibi bir durumu merak eden insan zevk alıp – almamaktan öte can yanmasından endişe eder ve haklıdır.

Bu aşamada işi bilen bir aktif bulursanız kendinize acı çekmek bir kenara, çok zevk alırsınız. Bu kesin!

Bu sitede işinin ehli bir sürü aktif olabilen İstanbul CD Travesti var. İsterseniz hemen onlarla tanışabilirsiniz.

 Bir Sürü Aktif Olabilen Travesti Eskort

Seksle alakalı uzmanlık sevişmekle alakalıdır. Kim ne derse desin seks asla sadece bedenle alakalı değil, bu işin içinde ruh da büyük önem taşıyor.

Bu nedenle seçimleriniz kısmen bedenle alakalı olmalı kısmen de ruhla (alakalı olmalı). Ancak kafa ve beden anlamında uyum içinde olduğunuz bir partnerle zaman geçirirken mutlu olabilirsiniz.

Üstelik mekân ve zaman durumu gerçekten önemlidir. Bu anlamda sizde ev olabilir ama size evini açmak için sabırsızlanan İstanbul CD Travesti’ler de var, dilerseniz onlarla hemen arkadaşlık kurabilirsiniz.

Size Evini Açmak İçin Sabırsızlanan CD’ler

Bu arada eşcinsellik sadece trav ve CD’ler ile alakalı değil, öte yandan geylik, lezbiyenlik hatta tamamen bambaşka bir kavram olan biseksüellik gibi durumlar var.

Tüm bu durumları bu mekânda elde edebilirsiniz ki yine bu platform üzerinde heteroseksüel arkadaşlıklar da yaşayabilirsiniz.

Özellikle anlamanızı istediğimiz detay şudur, İstanbul’da zaman geçirirken karşılaşacağınız erkek ve kadınlar samimidir,

Türkiye’nin insanı zaten samimi ama bu toprakların kendine has bir insan sıcaklığı var. Bu nedenle burada aşkı yaşamak sizi gerçekten çok mutlu edecek!

Üstelik ödeme konusunda da asla çok fazla kendinizi zorlamazsınız ki eğer dilinizi iyi kullanıyorsanız çoğu zaman ödeme yapmadan da seksleri, arkadaşlıkları elde edebilirsiniz.

İSTANBUL CD’LERLE OLMAK

İstanbul Travesti CD sayısı çok fazla, sitemizi gezersen eğer İstanbul genelinde bu anlamda sana hizmet vermek için sayısız kişi olduğunu görürsün.

Seçimini yaparken sitemizdeki resimlerden feyiz al, tamam ama sadece görsele bakarak seçim yapmak zorunda değilsin.

Bu arada “resimler yanıltıcı olabilir” derler ya? %100 doğrudur. Bu nedenle birliktelik başlamadan önce bir de muhakkak görüntülü sohbet seçeneğini değerlendir, karşındaki sana bu gibi bir seçenek sunmuyorsa o zaman sunana ilerle, e ne de olsa seçenek çok.

Sana tavsiyemiz bu aşamada profilleri çok dikkatli okumanla alakalı olur. Profiller önemlidir. Öte yandan sitemizin yine her zaman olduğu gibi ücretsiz bir de sohbet özelliği var, bunu kullan.

Üstelik bu sohbet özelliğinde resim gönder – al hatta yine aynı şekilde video gönder – al da var ve telefon numarası gibi kişisel bilgileriniz asla paylaşılmaz.

İstanbul Travesti CD ’lerden Biri Olmak

Burada insanlara İstanbul CD Travesti ’ler ile zaman geçir, vs. diyoruz ama belki senin içinde karşı çıkamadığın bir dürtü var ve bir kerelik de olsa bir CD olarak bir erkekle zaman geçirmek istiyorsun.

İnan bu durum sana özel değil, bu kalabalık içinde yine bu gibi bir amaçla buraya gelen kişi sayısı çok.

Hani eğer sen bu insanlarla hâlâ karşılaşmamışsan o zaman “ne acayip şeyler hayal ediyorum ben” gibi düşünebilir, üzülebilirsin lakin üzülme, sık karşılaşılabilir bir durum bu durum. Hatta burada bu şekilde görüşmeler de yaşayabilirsin.

Seks İçin Ödeme Yapmaya Değer Mi?

Sitemiz epey kalabalık, İstanbul halkının kalitesini burada hissedersin. Sanma ki burada sadece İstanbul CD travesti ya da benzeri seçenekler var, alakası bile yok.

Sen ve senin gibi aşkı arayan bir sürü kadın ve erkek burada ve ücretsiz şekilde sizlerle zaman geçirebiliyorlar.

Sitemiz bu yanıyla bile insanların gönüllerinde taht kurmuştur ama kalabalık olması, sadece olması hatta tamamen ücretsiz olması da burayı bu kadar insanın kullanmasında etkin bir nedendir.

Şimdi sıra geldi şu ana kadar hayal ettiğin şeyleri yaşamaya, madem bu mümkün hadi yaşa hayallerini!

twitter logosu

Yorum yapın