İlk Adana Travesti Deneyimi İçin 1 Partner Seçmek

Yeni Deneyimler İyidir

adana travesti etiketiEşcinselliğe karşı bir alakan var mı? Bunu sadece sen bilebilirsin. Gerçi eğer böyle bir alakaya sahip değilsen o zaman bu sitede olmazdın, değil mi?

Bir Adana Travesti ile zaman geçirmek için ya da CD’lerle, geylerle, lezbiyenlerle, vs. tanışmak için ancak bu siteye gelmiş olabilirsin.

Çünkü bu site bu tarz muhabbetleri sevenlerin uğrak mekanıdır. Neyse, konuyu dağıtmayalım. Yapman gereken belli arkadaş, kendine değer ver ve içinden geçeni yaşa.

Eğer ne yaşamak istediğinle alakalı fikir üretmekte zorlanıyorsan o zaman sitemizdeki blog yazılarından birkaç tanesini oku, sana bu anlamda muhteşem fikirler veriyoruz zaten.

Anal İşini Bilen Adana Travesti Partneri Seçmek

İlk anal deneyimi olacak insanların dikkatine, “anal seks uzmanlıkla alakalıdır”. O an pasifin bilmesi / uygulaması gereken pek de bir şey yok ama bu tür bir muhabbet sitesinde aktif olan erkeğe inanılmaz bir yük düşüyor.

Çünkü daha olayın başında can yakarsa bu adam o zaman pasif olanın eğlenmesi gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Hal böyle iken mutlu olamazsınız.

Üstelik anal seksle alakalı bilinmesi gereken sadece girişte dikkatli olmak değildir, bir de g noktası denen bir muhabbet var.

G noktası detay önemlidir

Anal seks eğlenceli midir? Bunu yüzyıllardır insanlar tartışır ama neden? Eğer bunca insan analla zaman geçiriyorsa o zaman eğlencelidir.

G noktası için genelde vajinal birlikteliklerle alakalıdır derler ama alakası bile yok, analda da çok elzemdir.

Bir Adana aktif travesti ile zaman geçirirken analda iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

E ne de olsa bu kişi sizlerle gerçek anlamda sevişir. Üstelik sizlere gelmeden önce sayısız deneyim elde etmiştir.

E o zaman sitemizi kullanmaya başlayın. Çünkü aktif olabilen ya da diğer türlü bir sürü trav, Adana travesti CD hatta gey, lezbiyen burada.

Üstelik bu insanlar sizleri öyle ödeme açısından da zorlamazlar ki heteroseksüel denen (nedense normal kabul edilen) birlikteliklere nazaran burada yaşanan birliktelikler her zaman çok daha ucuz ve çok daha eğlenceli olmuştur, bilginiz olsun. Bizden söylemesi.

İşi aşka dönüştürmek konusunda uzman travestiler

Bir erkeğin kendisini başka bir erkeğe teslim etmesi (ya da tam tersi kadın kadına birliktelikler), buna eşcinsellik denir.

İnsanı bu duruma ne iter? Bunu bilemiyoruz. Eşcinsellik tarih kadar eskidir ve tarih boyunca eşcinsellikle alakalı iyi ya da kötü diye bir sürü tanım uydurulmuştur ama esasen kimse nedir, ne değildir bilemez.

Sen bu konuda yine kendi bildiğine inan çünkü başka türlüsü saçmalık. E tabi eşcinsellik sadece eleştirilmekle kalmamış, zamanla zulme de uğramış.

Devlet elitle 50’lerde ve 60’larda eşcinselliği hastalık sayan ve elektroşokla tedavi etmeye çalışanlar mı dersiniz ya da kadın – erkek eşcinselleri hadım edenler mi dersiniz, neler neler!!!

Hâlâ büyük bir zulüm var ama en azından bu zulüm eskiden olduğu gibi (en azından görünen boyutta) devlet elinden değil.

Eğlencenin her tonunu yaşa, değişik şeyler tat

Yukarıda bahsettiğimiz olumsuz etkilerden bugün en çok hissedileni toplum baskısıdır.

Eğer bir Adana Travesti ücret karşılığı seks yapıyorsa o zaman %90 başka çaresi olmadığı için bu işi yapıyordur.

Çünkü bu tarz insanlara başka türlü yaşama şansı vermiyorlar. E tabi olay istekle de alakalı.

Her ne kadar başka iş yapamasa da bu bireyler içinden bir kısmı var ki işi aşka dönüştürmek konusunda uzman.

Dilerseniz eğer bu insanlarla zaman geçirebilir, gerçek eğlencenin ne demek olduğunu bizzat yaşayarak anlayabilirsiniz, bu hiç de zor bir durum değil.

Aşk, isteksizce yaşanıyorsa o zaman hiç zevkli değildir

Bu ortamda bulunan herkes mecburiyetten burada değil, sadece zevk almak için aramızda olanlar da var.

Size bir tavsiye verelim mi? Mümkün mertebe bu kişilerle zaman geçirmeye çalışın.

Çünkü ancak o zaman eğlenebilirsiniz. Aşk, isteksizce yaşanıyorsa o zaman hiç zevkli değildir, bundan emin olabilirsiniz.

Ör, CD’ler ile zaman geçirebilirsiniz, gündüzleri normal (sen – ben gibi) erkek olan maçoların akşam olduğu zaman çıtı pıtı kadın kıyafetlerini kullanarak seni eğlendirmesinden zevk alırsın muhakkak.

Üstelik bu kişiler seni eğer istersen aktif olarak da memnun edebilir. Eğlencenin her tonunu yaşa, değişik şeyler tat. O zaman iyi hissedersin!

Bizi Twitterdan takip edebilrsiniz.

Yorum yapın