Adana CD Travesti Farkları Nedir?

ADANA TRAVESTİ VE CD ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Adana CD Travesti etiketiMEME! Böyle birden “meme” dediğimiz için “ne oluyor be” diye düşünebilirsiniz ama bir Adana CD Travesti ve diğerleri arasındaki fark budur.

İnsanlar cahillikten dolayı meme durumunun cerrahi müdahale ile olduğuna inanabiliyor ama alakası bile yok, hormon iğneleri ile 3 – 5 ay gibi kısa bir sürede bu durum hallolabiliyor.

Öte yandan bu durum (meme oluşumu) bu kadar basitten erkek bedeninden memnun olan, bunu deforme etmek istemeyen kişiler de var, Adana CD Travesti partnerler.

Sen hangisi ile zaman geçirmek istersin? Önce buna karar ver. Bir de bu insanlarda alt kısım yani sap kısımları hâlâ olduğu gibi duruyor ve çoğu son derece işlevsel şekilde kullanabiliyor haberin olsun.

Hatta bilhassa maço erkeklerle zaman geçiren, pembe giyen çıtırların arkadan sokarken fazladan bağırttıkları söylenir, dene istersen.

Hangisiyle Zaman Geçirmeliyim, Adana CD Mi Adana Travesti Mi?

Bu soruya vermemiz gereken cevap “sen bilirsin” olur sadece. E ne de olsa zevk senin, seçim senin.

Lakin eğer bu kişinin altına yatmak, kocaman kamışı altında inlemek istersen o zaman özellikle Aktif olabilen bir çıtır bulmalısın.

Zaten kadın kıyafetleri giyen bir Adana CD Travesti bile pasif olur. Lakin bazıları A olmak konusunda çok çekimserdir, başaramayabiliyor. İşte bu nedenle P olma hevesin varsa sor, sorgula.

Bir de sana güzel bir nasihatte bulunalım “kaç cm” diye bir sor, çünkü bazen 22cm+ bir kalın alet karşınıza çıkıyor, sonra günlerce yerinizde oturamıyorsunuz.

Seksle Alakalı Yepyeni Deneyimler Yaşama Yolları

Yeni deneyim demek daha önce denenmemiş şeyleri elde etmekle olur, sen mesela her zaman Adana  CD Travesti ’lerle zaman geçirirken a oluyorsundur ama bu sever p olursun ya da AP olursun, almak – vermek hem de bir seks içinde, elbette sana iyi hissettirir.

Unutma, burası sadece bir site ve sana sadece tavsiyeler veriyoruz, yoksa bu konularda karar alması gereken sadece seksin ve açık söyleyelim birine P olmuşsun – olmamışsın gibi bir durum kimseyi alakadar etmez, burada kimse dışarı sır da çıkartmaz, yani dilediğin gibi zaman geçir, eğlenmene bak!

Bir Adana CD travesti ile nasıl sevişmeli?

Sen olayı akışına bırak. O zaman fark edeceksin ki her şey olabilecek en muhteşem şekilde akıp – gidiyor.

Tabii ki seni bedenen etkileyen bir güzelle zaman geçirmelisin ve o kadınla kafan da uyuşmalı.

Tamam ama bu gibi bir partneri bulmak zor değil, sitemiz sayesinde çok kolay! Gir içeri, anlarsın.

Nedir bu a – p mevzusu?

A, aktif demek; P ise pasif. Bu tanımlardan anlaşılacağı üzere kimin altta kalan kimin üstte kalan olduğunu anlamanız pek de zor olmasa gerek.

Öte yandan bir de AP’ler var. Hem aktif hem de pasif olabilen bu insanlar eğer alakanız sizleri ayrıca memnun eder. Bu bahsettiğim durumlar bir eşcinsel için geçerlidir. Öte yandan bir de biseksüel olan insanlar var.

Bu insanlar an gelir herhangi bir heteroseksüel gibi karşı cinsle de zaman geçirir. Bir Adana CD travesti eğer biseksüel bir AP ise o zaman grup bir sekste sizi ne kadar eğlendirebilir, bunu tahmin edebiliyor musunuz?

Özellikle bir çiftle zaman geçirirken bu kişi herkesin memnun olmasına neden olabilir, değil mi? E o zaman neden hemen bu gibi bir olay yaşamayasınız? Bu durum burada pek de zor değil.

P olmaya karar vermek…

İnsan eşcinselliğe karşı o ya da bu şekilde ilgi duyabilir. Bunu zaten (eğer içinizde bu gibi bir his varsa o zaman) zamanla anlarsınız.

Sizlere bir tavsiyede bulunalım. Eğer içinizden P olmak gibi bir his geçiyorsa o zaman bilhassa ilk sefer için kendinizi muhakkak işi bilen birilerine emanet etmelisiniz. Ancak işi bilen bir insan sizi memnun edebilir.

Bu anlamda bir Adana CD travesti’den daha çok sizi kim memnun edebilir? Kimse!

E tabi bu kadınların tamamı a olamıyor ama içlerinde a olabilen hatta o an inim inim inletenleri de var. Zaten bu noktada sitemiz çok önem kazanıyor.

Bu ortamla alakalı hayal ettiğiniz ne varsa hemen elde etmeniz için sitemiz var ve tamamen ücretsiz.

Sitemizi kullanırsanız eğer mutsuz geceleriniz aşkla dolar, bundan emin olabilirsiniz.

twitter logosu

Yorum yapın